Це вам не "теплиці" на Майдані. Короткий список найкращих громадських будівель (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 839 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 15/10/2019Дата публікації

Як ми повідомляли, журнал архітектури та дизайну DeZeen показав свій короткий список на нагороду 2019 року (ФОТО). Ось кілька будівель у номінації "громадські простори".

Колишня, по суті, ТЕС у столиці Нідерландів нині перетворена на ось такий багатофункціональний громадський простір. Тут можна працювати, зустрічатись, винаймати приміщення. Називається центр ван Берло - за назвою архітектурної фірми, що його створила.

А ось - бібліотека LocHal (від "локомотив" і "хол"), також у Нідерландах, місто Тілбург. Найцікавіше, що й це переробка - вона розташована біля вокзалу й раніше це було вагоноремонтне депо:

І нарешті, Gusto в Сан-Франциско. Ви, звісно, вже не здивуєтеся, що й це проєкт "відродження". Донедавна тут був закинутий склад на місці колишнього пірсу, одного з підрозділів порту. При відновленні було дотримано місцевих правил збереження історичної спадщини:

Дивіться також попередні переклади:


Це вам не київські забудовники. Великі будівлі здорової людини (ФОТО)


Як виглядають найкращі приклади відновлення закинутих просторів та будівель? (ФОТО)


Які інтер'єри потрапили в короткий список однієї з найпрестижніших дизайнерських нагород? (ФОТО)

Усіх номінантів в усіх категоріях можна подивитися тут.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!