Куди піти учитися? Рейтинг вишів на основі результатів ЗНО вступників

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 29316 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 01/02/2018Дата публікації

При складанні рейтингу ми виходили з того, що до найкращих університетів іде молодь найвищим рівнем знань. Відзначимо Український католицький університет у Львові. Він є одним із найдорожчих у країні.

Над проектом працювали: Євгенія Дроздова, Олександр Оксимець, Анатолій Бондаренко.

З часу нашого попереднього дослідження, яке ми зробили у 2011 році, УКУ піднявся в рейтингу на 34 позиції і зараз посідає друге місце. За цей час дещо здала позиції (−7) «Острозька академія», але все одно вона залишається у топ-20 вишів і має досить привабливу ціну.

Доступну ціну й непогані показники ЗНО мають більшість вишів Львова та Харкова. У місті Лева рівень абітурієнтів трохи вищий, а ціна ледь нижча, ніж у столиці Слобощанщини.

Щоб подивитися рейтинг повністю, клікайте сюди

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!